top of page
Foto 8.JPG

RECENZE

Jitka H.

Jsou to 2 měsíce, co jsem ti poprvé napsala, totálně nešťastná a ubrečená, že jsem se náhodou zvážila a ukázalo se číslo 92,6. Dneska jsem si stoupla na váhu, po dvou měsících, a mám 82,8. Dva měsíce. A přitom je mi úplně dobře, nemám hlad ani chutě, žádný přejídání, nic takovýho. 

Anna J.

Tobě jsem chtěla hrozně moc poděkovat za to "nakopnutí" a start, který bych prostě sama nezvládla. A hlavně taky za to, že jsem se naučila poslouchat svoje tělo a naučila se s ním pracovat a podle mě poprvé hubnout správně a snad naposled! Ale rozhodně ještě nekončím! :)

Viktorie D.

Každopádně bych ti chtěla moc poděkovat, jsem ráda, že jsem oslovila zrovna tebe. Za celou tu dobu, žádné restrikce, zákazy, škatulkovaní potravin na dobré a špatné. Pohyb jsem začala více vnímat jako odměnu než povinnost, dokonce jsem si našla cestu i k fitku a to já nebyla nikdy jeho zastánce! :)

Terezka K.

Nikdy bych nevěřila, že zhubnu bez zakazování si svého oblíbeného jídla, a taky bez cvičení. Všechny předchozí diety mě natolik zklamaly, že jsem byla upřímně na začátku skeptická zkoušet něco dalšího. Ale oslovit tě bylo nejlepší rozhodnutí v životě. 15kg dole za 3 měsíce a pokračuji dál. Cítím se fantasticky a dokonce už tvé základy učím i cenu rodinu. Díky, díky, díky, změnila jsi mi život o 360!

Petra M.

Nikčo, děkuju ti za to, že se ve 42 letech cítím asi tak o 15let mladší a taky o 13kg lehčí. Když jsem neuspěla ani s KETO, tak jsem si říkala, že už nepomůže nic a žádná dieta na mě už nezafunguje. Váhala jsem dlouho, jestli do toho s tebou jít, to sama víš. A teď? Teď tě doporučuji snad na každém kroku. Takže pro všechny, jděte do toho, neprohloupíte!

bottom of page